BİZİM İŞİMİZ MÜZİK!

KULLANIM KOŞULLARI

Hakkımızda

safakaramanproduction.com üzerinden gönderilen iletileriniz ve başvurularınız mesai saatleri içinde değerlendirilecektir.

Şafakaraman Production web sayfasına hoş geldiniz. Web sayfamız üzerinden kurumsal bilgilere, ürün ve hizmetlerimize, kampanya bilgilerine ulaşabilir ve internet üzerinden online servislerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerden yararlanmak için sitemize üye olmanızı gerektiren bölümler olabilir. Üyelik için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Sitemize üye olmak için sizden bazı kişisel bilgiler ve iletişim bilgileriniz istenecektir. Bu bilgiler sadece size daha iyi hizmet vermek ve gerektiğinde sizinle irtibat kurmak amacıyla kullanılacaktır. Bu bilgileri istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Şafakaraman Production yasal gereklilikler dışında, kesinlikle hiçbir durumda bu bilgileri açıklamayacağını taahhüd eder.

Şafakaraman Production, bu internet sitesinde yer alan bütün bilgi ve hizmetleri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Web sayfamızı incelediğiniz için teşekkür ederiz.